Ateş ve Su 7

Ateş ve Su 7

Etiketler : ateş ve su 7

Ateş ve Su efsanesi hız kesmeden devam ediyor! Birbirinden farklı bölümler, yepyeni maceralar ve akıl almaz tehlikelere hazırsanız hemen başlayalım. Oyun yüklendikten sonra sağ alt köşede bulunan “CONTINUE” butonuna tıklayın ve “PLAY” butonuyla ana menüye giriş yapın. Hemen arkasından “GAME START” butonuna tıklayıp bölümünüzü seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm izinli olacaktır. Oyundaki amacınız, her zaman olduğu gibi değerli madenleri toplayıp çıkışa ulaşmak.

 

Oyun hakkında bazı ipuçları verelim: Yüksek yerlere, eğer varsa kutuların üstünden, kutu yoksa da birbirinizin üstünden zıplayarak çıkabilirsiniz. Bazı bölümlerde savaş topları bulunmaktadır. Bunların içine girebilir, “S” veya “AŞAĞI OK TUŞU” aracılığı ile kendinizi fırlatabilirsiniz. Bölümü tamamlayabilmeniz için o bölümde bulunan tüm altınları toplamanız gerekiyor. Su birikintilerine karşı çok dikkatli olun, oldukça soğuk bir havada olduğunuz için suya girdiğinizde donarsınız ve en baştan başlamak zorunda kalırsınız.

 

Oyun esnasında ekranın sağ alt köşesinde bulunan “BACK” butonuyla bir üst menüye geri dönebilir ve dilerseniz aynı bölümden dilerseniz de başka bir bölümden devam edebilirsiniz. Serinin diğer oyunlarını merak ediyorsanız, “Ateş ve Su” kategorisine bakmanız yeterli olacaktır. Her gün güncellenen sitemizle ilgili en güzel ve yeni oyunlardan haberdar olmak isterseniz, sitemizin adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar kısmına eklemenizi tavsiye ederiz. İyi eğlenceler!

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi