Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6

Etiketler : ateş ve su 6, şövalye, kale

Ateş Çocuk ve Su Kız, şimdi de şövalye oldular. Bu unvanlarıyla başarıdan başarıya imza atan kahramanlarımız, kötü düşmanları tarafından bir gece uyurken bir kaleye tutsak edildiler. Bu kalede birbirinden çeşitli tuzaklar, tehlikeler ve zekâ oyunlarıyla karşılaşan kahramanlarımızın yardımınıza ihtiyacı var. İster tek kişi, ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

 

Oyun yüklendikten sonra sırasıyla “CONTINUE” ve “PLAY” butonlarıyla anamenüye giriş yapın. Arkasından “PLAY GAME” butonuyla devam edin ve bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm açık olacaktır. Bölümünüzü seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, her zaman olduğu gibi çeşitli tuzaklardan kurtulup çıkışa ulaşmak.

 

Oyun hakkında bazı tüyolar verelim: Kahramanlarınız yüzememektedir. O yüzden su birikintilerine düşerseniz oyuna baştan başlamak zorunda kalırsınız. Oyunu en kısa sürede bitirip bölümdeki elmasları ne kadar çok toplarsanız, o kadar fazla puan kazanırsınız. Kaç adet elmas topladığınız, ekranın sağ üst köşesindeki göstergeden takip edebilirsiniz. Bölümü tamamladıktan sonra bir sonraki bölüme geçmek için “NEXT LEVEL” butonunu kullanmanız yeterli.

 

Bölüm içinde kapı açma butonlarını, hava sirkülasyonlarını falan kullanmayı unutmayın. Oyun esnasında ekranın sağ alt köşesinde bulunan “BACK” butonuna tıklayarak ana menüye veya bölüm seçme menüsüne geri dönebilirsiniz. Oyunun önceki versiyonlarını oynamadıysanız sitemize göz atmayı atmanızı tavsiye ederiz. Başarılar…

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi