Ateş ve Su 5

Ateş ve Su 5

Etiketler : ateş ve su 5, ateş ruh, su ruh, kızgın ateş ve su oyunu

Ateş ve Su heyecanı, kaldığı yerden devam ediyor. Bu oyunda Ateş Çocuk ve Su Kız ile farklı maceralara yelken açacak, birbirinden güzel bölümlerle eğlencenin doruklarına varacaksınız. Hazırsanız başlayalım.Oyun yüklendikten sonra “START” butonuna tıklayın ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm izinli olacaktır. Diğer oyunların aksine, bu oyundaki amacınız, kötü ruhları yok etmek. Karakterinizin üstüne tıklayın, açınızı ve atış gücünüzü ayarladıktan sonra bırakın.

 

Oyunda dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bunlardan birkaçını sizinle paylaşalım: Ateş Çocuk ya da Su Kız’ı boşluğa doğru yollarsanız yok olacaktır ve bir adet atış hakkınız azalacaktır. Ancak duvara doğru atarsanız duvardan sekecek ve ruhları daha kolay vurabileceksiniz. Ateş Çocuk, kırmızı ruhları, Su Kız ise mavi ruhları vurabilir. Eğer ters şekilde atarsanız atış hakkınız azalacaktır. Ayrıca oyundaki elmasları toplamayı unutmayın. Ne kadar çok elmas toplarsanız o kadar fazla puan alacaksınız.

 

Bölümü bitirdikten sonra “CONTINUE” butonuyla bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Oyun esnasında ekranın altında bulunan yeşil butona tıklayarak oyunu duraklatabilir ya da bir üst menüye geri dönebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Ateş ve Su serisinin diğer oyunlarını oynamak isterseniz, sitemizdeki “Ateş ve Su” kategorisine göz atmanız yeterli. En güzel oyunlar için bizi takip etmeye devam edin, iyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi