Ateş ve Su 4

Ateş ve Su 4

Etiketler : ateş ve su 4, kristal bölüm, gerçek ateş ve su son, dikenli ateş ve su

Ateş ve Su serisi tüm hızıyla devam ediyor! Yine her zaman olduğu gibi bu oyunda da sizi birbirinden farklı maceralar ve eğlenceli dakikalar bekliyor olacak. Hemen arkadaşınızı da alın gelin ve Ateş Çocuk ile Su Kız’ın yepyeni maceralarına katılın. Hazır mısınız?

 

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butona tıklayarak bölüm seçme menüsüne gelin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm izinli olacaktır. Dilerseniz ondan önce, 3 adet eğitim bölümünü de oynayabilir ve oyuna daha iyi bir hazırlık yapabilirsiniz.

 

Oyun hakkında biraz detaylı bilgi verelim: Mavi elmasları Su Kız ile, kırmızı elmasları da Ateş Çocuk ile toplayabilirsiniz. Su Kız lavlarda, Ateş Çocuk ise gölde ölmektedir. Ayrıca bataklıklarda her ikisi de ölmektedir. Karakterlerden birisi öldüğü hâlde bölüme en baştan başlamak zorunda kalırsınız. Kapıları yerde bulunan düğmelerle açabilir, yüksek yerlere ise kutulardan zıplayarak ulaşabilirsiniz. Kutuları ittirerek istediğiniz yere taşıyabileceğinizi unutmayın. Oyunu ne kadar hızlı bitirirseniz o kadar çok puan alacaksınız.

 

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla grafik ayarlarını düşürüp yükseltebilir ya da sesi açıp kapatabilirsiniz. Oyunu duraklatmak veya bir üst menüye geri dönmek için ekranın altında bulunan yeşil butona tıklamanız yeterli. Sizin için en güzel oyunları yayınlamaya devam edeceğiz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi