Ateş ve Su 1

Ateş ve Su 1

Ateş ve Su oyun serisinin birinci oyunuyla sizlerleyiz. Oyundaki amacınız, Ateş Çocuk ve Su Kız'ı çeşitli tuzaklardan kurtararak çıkış kapılarına ulaştırmak. Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ilerleyin ve bir bölüm seçin. Oyunu daha önceden hiç oynamadıysanız sadece birinci bölüme tıklayarak başlayabilirsiniz. Bölümünüzü seçtikten sonra zorlu maceraya başlayabilirsiniz.

 

Oyunda bulunan kırmızı elmaslar Ateş Çocuk, mavi elmasları Su Kız ile toplayabilirsiniz. Lavlardan Ateş Çocuk, su göletlerinden ise Su Kız ile geçebilirsiniz. Yeşil bataklıklar her ikisi için de ölümcüldür, o yüzden yeşil bataklıklardan uzak durun. Kapıları açmak veya asansörleri çalıştırmak için birbirinize yardımcı olun. Serinin diğer oyunları için sitemize göz atabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi
 • Ziyaretçi Ziyaretçi

  harika bu oyun küçüklüğümden bugüne kadar çok sevip nerdeyse her gün abimle oynardık . abim olsada olmasada bu oyunu her zaman oynuyorum. bayıldımmmmmm.fev kalade .... hastasıyım ben bu oyunun .... her ne zaman olursa olsun bu oyunu hep sevicemmmm.

  Cevapla
  Kötü (0)
  2017-01-23 14:08:32
  • Ziyaretçi Ziyaretçi

   çok güzel bir oyun.

   Cevapla
   Kötü (3)
   2014-09-04 11:14:06